TJa - 2017-12-26 23:08:52

I'm back.... ;) witam ponownie bo mnie troche nie bylo... wiadomo, praca, dzieci, praca, motocykl, praca... i tak w kółko przez ostatnie pare lat (bo to już chyba w latach liczyć można jak ostatnio tu zajrzałem).

W każdym razie Zephyra 750 C5 mam nadal.  Nadal praktycznie codziennie kulam do pracy i dookola komina, i nadal (niestety) podcieka, poskrzypuje i mlodszy sie ony Zephyr (ani ja) nie robi ;) wiec pojawila sie koncepcja zakupu innego motocykla oraz generalnego remontu Zephyra z przeznaczeniem na weekendowy motocykl 'do kościoła'. Pojawiło się więc pytanie kto we Wrocławiu porządnie i w sensownych pieniądzach ogarnie  temat generalnego remontu, czyli rozebrania na srubki i zlozenia na nowych lozyskach, odpowiednich srubkach, z malowanie co tam by sie przydalo podmalowac no i z glebokim wejrzeniem w silnik coby dac odpowiedz czy szukac czego lepszego czy cos jeszcze sie z tym moim sensownego da zrobic.

PS. Tanio juz bylo, teraz chce solidnie.
PS2. Nie mam ani czasu ani warsztatu a umiejetnosci tez raczej podstawowe wiec sam sie narazie nie podejme, no chyba ze nikogo nie znajde to odstawie do rodzicow do stodoly i poczeka az synowie dorosna na tyle zebym mial w koncu czas i zeby juz nie chcieli mi koniecznie 'pomagac' w garazu ;)

papkisi - 2018-06-02 19:40:34

Udało się coś zrobić?
Znaleźć kogoś?

mar33cki - 2018-06-11 08:59:09

ja osobiście odradzam JMG w Sokołowicach, może Ducatti robią dobrze...

Yamamoto - 2018-06-11 20:17:18

A ASO? Krakowskie ma ceny jak każdy warsztat. Przynajmniej z tych co znam.

www.ana-promotyle.pun.pl www.fragordie.pun.pl www.witch.pun.pl www.narutolf.pun.pl www.perlawroclaw.pun.pl