PalaszD - 2013-01-18 09:05:19

W związku z coraz większą akcją marketingową forum wprowadzony zostaje regulamin odnośnie kwestii wykorzystywania treści, projektów, rysunków i zdjęć.

Oznacza to, że wszelkie znaki forumowe, jak logo forum, baner, projekty forumowiczów itd itp są dobrem wspólnym i można je wykorzystywać swobodnie na korzyść innych forumowiczów i zabronione jest pobieranie z tego korzyści materialnych (chyba, że sam autor danego projektu wyrazi na to zgodę)!! To samo dotyczy projektów zgłaszanych do konkursów bądź projektów mających promować forum.

zakaz kopiowania! wzory chronione prawem autorskim

Nota prawna:

Przedmiotem prawa autorskiego jest każdy przejaw działalności twórczej o indywidualnym charakterze, ustalony w jakiejkolwiek postaci, niezależnie od wartości, przeznaczenia i sposobu wyrażenia" - stwierdza w artykule pierwszym ustawa z dnia 04 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz. 83). W art. 1 ust. 2 ustawy, przedmiot prawa autorskiego doprecyzowano, zaznaczając, iż: w szczególności przedmiotem prawa autorskiego są utwory: - wyrażone słowem, symbolami matematycznymi, znakami graficznymi (literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne oraz programy komputerowe), - plastyczne, - fotograficzne, - lutnicze, - wzornictwa przemysłowego, - architektoniczne, architektoniczno-urbanistyczne i urbanistyczne, - muzyczne i słowno-muzyczne, - sceniczne, sceniczno-muzyczne, choreograficzne i pantomimiczne, audiowizualne (w tym wizualne i audialne).

www.my-own-world.pun.pl www.tminfo.pun.pl www.infofutbol.pun.pl www.tede.pun.pl www.torcida-zaborze.pun.pl