Ogłoszenie

Zachęcamy do aktywnego udziału w życiu forum.


#1 2013-06-26 15:49:23

 Latino

Użytkownik

Skąd: koronowo
Zarejestrowany: 2012-11-29
Posty: 316
Punktów :   
Motocykl: Zephyr 750 Cafe

Rockabilly Festival Strykowo koło Poznania

W dniach 21-23 w Strykowie gm. Stęszew odbył się Rockabilly Festival organizowany przez Piwersów :d. Z tego względu że klimat cafe racerów i wszelkiej maści motocykli jak i samochodów amerykańskich nie jest mi obcy postanowiłem się z moją połówką (dodam że na tej jednoosobowej kanapie ) wybrać się na ta imprezę. Tylko niestety jedynie 22go gdyż praca i praca a żałuje bo pogoda naprawdę dopisała przez całe trzy dni. Trasa ogólnie dobrze przebiegała jedynie jak dojechałem do poznania znać o sobie  dał napęd gdyż miałem go już wymienić a postanowiłem jeszcze się kulnąć ale konkretnie dawał hałas . Ale zostało mi jeszcze 20 km  i nie mogłem się cofnąć . I wreszcie dotarliśmy gdzieś po 11  na miejsce zlotu do ośrodka Feniks.Wjazd oczywiści free dla cafe . Ośrodek położony nad samą woda zajebiste miejsce pod namiot lokalizacja wśród drzew. Oczywiście mogłem zademonstrować zephyrka na wystawie cafe racerów. Na imprezie swój towar wystawiała motoklika z poznania gdzie mieli świetny motocykl suzuki gt 250 z 1976r nie na chodzie ale rozmawiałem z nimi i będą starali się go uruchomić najlepsze to że za darmo go gdzieś wychaczyli w niemczech. O 13.30 wystartowaliśmy do stęszewa na rynek zwiedzić klub Piwersów gdzie mieli trochę staroci i to naprawdę fajne rzeczy codziennego użytku z tamtych lat. Na rynku  poznałem Michała z Boogie Boys na swoim Kawasaki W 650 naprawdę świetna maszyna wszystko reczna robota od zbiornika z alu aż po klosz lampy i cały tył. Po powrocie jakieś jedzonko i łażenie robienie fotek korzystanie z promieni słonecznych no i cieszenie oczu sprzętami . Co się tyczy żarełka to kasa wymienna na bony 5zł równowartość 1 bonu i wszystko po jednym bonie czyli czy kiełbaska,karkówka, frytki, piwo, każde 5 zyli ale kiełbaska naprawdę dobra nie jakiś tam shit . A i lukając na sprzęty zr 7 znalazłem ale właściciel gdzieś się schował . I doczekaliśmy do koncertu hot lips i się zwijaliśmy bo rano do pracy. Oczywiście droga powrotna z dźwiękiem łańcucha masakra ale dojechałem jakość przed północą do chaty. Dorzucam link z fotkami

https://picasaweb.google.com/1069515952 … gc-Hj9zuKA

Offline

 

#2 2013-06-27 05:33:05

 Anonymous

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-29
Posty: 727
Punktów :   

Re: Rockabilly Festival Strykowo koło Poznania

kLASA

Jak zwykle Latino dałeś rade

Żonka tWa Aktorkę jedną przypomina

Kawasaki W 650 MEGA !!!


Za rok jadę niema H !!!

Offline

 

#3 2013-06-28 22:19:05

 PalaszD

Platynowy Zlotowicz                      Administrator

1040198
Call me!
Skąd: Września
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 6449
Punktów :   40 
Motocykl: ZR1100, GTR1400, Ogar200
WWW

Re: Rockabilly Festival Strykowo koło Poznania

Oj takie zloty wieloosobowe maja swoj urok


Kawasaki Zephyr - jedyny słuszny

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sp3a.pun.pl www.eternalwinners.pun.pl www.rodowody.pun.pl www.medabots.pun.pl www.hustla.pun.pl