Ogłoszenie

Zachęcamy do aktywnego udziału w życiu forum.


#1 2014-06-19 20:44:48

 JONy

Srebrny Zlotowicz

Skąd: Magnuszew
Zarejestrowany: 2012-06-15
Posty: 936
Punktów :   14 
Motocykl: 550,750,1100,ZR7...były

Kask z lusterkiem?

Ciekawe czy sie przyjmie. Chetnie bym spróbował i sprawdził czy taka opcja bardziej rozprasza czy pomaga. Pewnie kwestia przyzwyczajenia. Myśle,że to dobra alternatywa do zapitalania po torze gdzie lusterka są przynajmniej składane i nie widać atakującego przeciwnika

http://reevu.pl/informacje-o-kaskach-re … skow-reevu


to nie prędkość zabija.... tylko nagłe zatrzymanie..

Offline

 

#2 2014-06-20 07:46:57

 mar33cki

Srebrny Zlotowicz                       Administrator

Skąd: Oleśnica
Zarejestrowany: 2012-09-05
Posty: 2231
Punktów :   16 
Motocykl: FZS 1000 Fazer

Re: Kask z lusterkiem?

w zeszłym roku na targach we Wro przymierzaliśmy z Pałaszem szczękowego Reevu. Wymagał przyzwyczajenia i dobrej regulacji luster, a sam pomysł ciekawy. Ale teraz to nie wiem czy bym używał a przynajmniej odkąd wymieniłem lusterka na takie w których widzę co się dzieje za mną...


1. Nie jeździć szybciej od swojego Anioła Stróża!!!
2. Uważać na samobójczo podlatujące ptactwo...
3. Tyle razy kontrolowanie i własnochętnie wsiąść i zsiąść z moto...
aktualny stan Mustanga

Offline

 

#3 2014-06-26 09:52:53

 PalaszD

Platynowy Zlotowicz                      Administrator

1040198
Call me!
Skąd: Września
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 6450
Punktów :   40 
Motocykl: ZR1100, GTR1400, Ogar200
WWW

Re: Kask z lusterkiem?

na pewno jest to ciekawe - osobiście testowałem na targach we Wrocławiu własnie z Markiem.
Na pierwszy rzut oka ciężko cokolwiek tam zobaczyć, ale po krótkim "oswojeniu się" już conieco widać...
wykonanie samej skorupy pozostawia jednak wiele do życzenia... mając go w rękach wydawał się tandetny...
sama idea dobra - właśnie bardziej na tor niż szosę...


Kawasaki Zephyr - jedyny słuszny

Offline

 

#4 2014-06-26 15:53:06

 Salat

Użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2013-11-23
Posty: 33
Punktów :   
Motocykl: ZR 740

Re: Kask z lusterkiem?

Też miałem okazję przymierzyć i mnie akurat wydawało się że do klasycznej pozycji wyprostowanej jak najbardziej się nadaje natomiast w pełnym złożeniu na torze nadaje się do obserwacji ptaszków na niebie ale może to kwestia regulacji luster. Rozmawiałem z człowiekiem który dostał ten wynalazek na cały sezon do testów i mówił że wymaga przyzwyczajenia ale później ciężko bez tego gadgetu się obyć no i oczywiście potwierdził że skuteczny w jednej pozycji do której jest wyregulowany. Z tym że to akurat nic dziwnego bo ja mając lusterka ustawione do jazdy po mieście, jak się złożę żeby pogonić to niestety jadę bez lusterek

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hogwartonline.pun.pl www.thepiczers.pun.pl www.fantasyimy.pun.pl www.pecjgora.pun.pl www.forum-do-margo.pun.pl