Ogłoszenie

Zachęcamy do aktywnego udziału w życiu forum.


#1 2010-09-03 10:57:09

 macias89

Użytkownik

8859453
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2010-02-28
Posty: 144
Punktów :   
Motocykl: Honda Hornet 900, Zephyr 550B

Odwołanie od dycyzji policjanta

Siema
ja  w temacie miałem kolizje drogową i policjant (policjantka była to kobieta i na dodatek blondynka) uznała, że ponoszę 100% winne za kolizje z czym się ku....a nie zgadzam!! chce się odwołać od tej decyzji. Wkurw....a mnie gadaniem "Pan ma 21 lat jest pan niedoświadczonym kierowcą" i za chwile naje....a tych paragrafów do mandatu "nieupewnienie się......, nie zachowanie....." na dodatek zabrała mi dowód rejestracyjny, choć do MIEJSCA GDZIE PARKUJE MOTOCYKL MIAŁEM Z 700 METRÓW!!

Sorry, ze tak powiem ale trochę jeżdżę bo pracuje jako kierowca kat. C na trasach międzynarodowych i zjadam zęby na kierowaniu pojazdami. Nie uważam się za super kierowcę ale poczułem się tak jak by wiek wszystko tłumaczył i nie ważne co i jak. Dlatego chce wiedzieć w ciągu ilu dni mogę napisać odwołanie od decyzji i czy w ogóle mogę napisać??

Pozdrawiam i szerokości na drodze.

Offline

 

#2 2010-09-03 20:40:58

krowa

Użytkownik

Skąd: Grodzisk Maz
Zarejestrowany: 2010-03-09
Posty: 230
Punktów :   

Re: Odwołanie od dycyzji policjanta

Mogłeś od razu nie zgodzić się na wystawienie mandatu - masz do tego prawo. Wtedy policja przekazuje sprawę do sądu.

Na mandacie powinienieś też mieć pouczenie oraz art. na podstawie którego wystawiono Ci mandat. Potem tylko googel twym pzyjacielem

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.medabots.pun.pl www.rodowody.pun.pl www.sp3a.pun.pl www.hustla.pun.pl www.eternalwinners.pun.pl