Ogłoszenie

Zachęcamy do aktywnego udziału w życiu forum.


#16 2017-05-09 20:08:09

 5eba

Złoty Zlotowicz                          Administrator

Skąd: Grajewo/Podlasie
Zarejestrowany: 2010-11-11
Posty: 1717
Punktów :   
Motocykl: 1100 '93

Re: Bieszczady 29-30 kwietnia

z przygodami, ale ciesze sie ze udalo sie wam. chwile na moto bezcenne


Zephyr 4ever

Offline

 

#17 2017-05-09 21:38:27

 PalaszD

Platynowy Zlotowicz                      Administrator

1040198
Call me!
Skąd: Września
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 6446
Punktów :   40 
Motocykl: ZR1100, GTR1400, Ogar200
WWW

Re: Bieszczady 29-30 kwietnia

Fajna relacja szkoda, ze z glebą, ale na szczęście bez większych strat, a bogatszy o nowe doświadczenia:)

Ja w Lesku byłem dopiero we wtorek popołudniu.

Tu moja relacja: https://www.facebook.com/pg/palaszow.po … 3416763667


Kawasaki Zephyr - jedyny słuszny

Offline

 

#18 2017-05-10 11:35:46

 Kamel78

Zlotowicz

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2015-09-20
Posty: 275
Punktów :   
Motocykl: Był Bandit 600. Jest Z750S

Re: Bieszczady 29-30 kwietnia

Przemek nie ważne w ile maszyn...ważne, że wyjazd doszedł do skutku. Fajne te wasze Zephy

Offline

 

#19 2017-05-24 09:44:25

 mztka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-09-17
Posty: 175
Punktów :   

Re: Bieszczady 29-30 kwietnia

Panda napisał:

Krótko się zastanawiamy czy jedziemy w Bieszczady, czy nie bo trochę chłodno, ale jedziemy.

Kto się niby zastanawiał ?!?!?!? ja ani przez sekundę nie myślałem o zrezygnowaniu.

Panda napisał:

Mztka zna trochę teren i prowadził, z resztą lubię za nim jeździć, dynamicznie ale bez przesady, raczej bezpiecznie ale z charakterem. Na zakrętach swoją 550 śmigał jak złoto, ja trochę zostawałem

raczej bezpiecznie? Jakie RACZEJ! Bezpieczeństwo ponad wszystko.
trochę zostawałem... objechałeś Diavela? Objechałeś  

Panda napisał:

Po drodze do jednego z tych miejsc (aeroklub) miałem swoją przygodę. Na miejsce prowadzi dość wąska asfaltówka. Po jednym z zakrętów kawałek prostej i nie wiem jak znalazłem się na poboczu. Prędkość mała (może 40) próbowałem jeszcze wrócić, ale się nie udało, tył się ślizną na lekko opadającym poboczu i w ten sposób doszło do wywrotki. Strat praktycznie nie było, trochę się skrzywiły lusterka, kubek przekrzywił, jakaś rysa na baku (nie wiem jakim cudem w takim miejscu), wlazło trochę trawy tu i ówdzie, kask się trochę rysnął.

No doorałeś kawałek miedzy do pola... i spierdzieliłeś, a tam pewno Kargule i Pawlaki teraz wojnę mają.

Panda napisał:

Jechała jakaś ekipa i zanim mztka się zorientował  i zdążył wrócić, już mi pomagali wypchnąć moto (sam bym w życiu nie wypchnął, bo pod górkę jednak). Od nich dowiedziałem się, że to takie ponoć miejsce, gdzie często się ludzie wywracają...

Pędziłem jak poje... do Ciebie (w lusterku widziałem już jak się podnosiłeś- kurz jeszcze nie opadł). Sam prawie się skasowałem pędząc. Ale fakt faktem oni działali strasznie szybko - chyba z GROMu byli

Panda napisał:

objeżdżamy kawałek Wielkiej Pętli

Mistrzu objechaliśmy kawałek Małej (ten ciekawszy) i Wielką CAŁĄ!

Panda napisał:

Policja nie zdążyła zmierzyć mztki, ja nawet tego patrolu nie widziałem, trochę pałaszowato się zrobiło

prędkość rozchodzenia się dźwięku jest równa 340,3 m/s ≈ 1225 km/h
prędkość światła 299 792 458 m/s w przybliżeniu 3·108 m/s.
Więc mnie nie dziwi bardzo, że jak już mnie usłyszeli to było za późno mierzyć. Ale doceniam, że się facetowi chciało. Takich Policajów nam trzeba

Panda napisał:

Wreszcie zmierzyłem spalanie (5 l w trasie), co ciekawe 550 kolegi podobnie  ale idzie to i musi wpić.

spalanie bylo ponad 5 z całej, ale mnie to wcale nie dziwi. Jak na przeróbki np. przelot i powiększone kolektory to i tak jest nieźle. Zresztą kto by się tym przejmował

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.4girls.pun.pl www.glatorianie.pun.pl www.konskie.pun.pl www.swtor.pun.pl www.pwf-online.pun.pl