Ogłoszenie

Zachęcamy do aktywnego udziału w życiu forum.


#1 2011-08-23 23:00:03

Kyousuke

Użytkownik

7740501
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-07-30
Posty: 67
Punktów :   
Motocykl: Zephyr 750 C3
WWW

Tank Pady

Czy ktoś z Was może polecić dobre miejsce do kupienia tank padu do Zephyr'a.

Nie interesują mnie dresiarskie, pseudocarbonowe kawałki silikonu - wydaje się że nic innego się dziś nie sprzedaje. Nie szaleję też za kształtem tego co widzę. Po prostu zlazłem całe allegro 3 razy podczas 3 oddzielnych okazji i nic mi się nie podoba

Chętnie też zobaczyłbym zdjęcia Waszych tank padów na Zephyrach jeśli macie ochotę się pochwalić


There's something enduringly seductive about random, explosive acts of no consequence...

Offline

 

#2 2011-08-24 18:11:30

 Doman

Użytkownik

Skąd: Jelenia Góra
Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 635
Punktów :   
Motocykl: ZR550B , Hornet 919

Re: Tank Pady

Proponuję założyć Bagstera , świetnie wygląda , nic nie rysuje zbiornika a do tego możesz założyć torbę podróżna na zbiornik . We FR są dostępne zielone i czarne , choć widziałem tez w barwach w jakich wychodził Haritage , na szprychach i w malowaniu orzechowo czarnym bądź brązowym . Uszycie Bagstera w zakładzie kosztuje 150zł ale trzeba dać na wzór . Maja ma na swoim to popatrz , może Ci się spodoba takie rozwiązanie .


Był Ogar 205, dwa Junaki, Varadero, Vulcan. Gdzie zaczyna się pasja , tam kończy się ekonomia .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.starsknights.pun.pl www.serjtankian.pun.pl www.wielkopolskiots.pun.pl www.legendarnishinobi.pun.pl www.zajefizjo.pun.pl