Ogłoszenie

Zachęcamy do aktywnego udziału w życiu forum.


#16 2013-08-29 09:46:37

 Grzaniec

Użytkownik

Skąd: Ciechanów
Zarejestrowany: 2013-07-03
Posty: 34
Punktów :   
Motocykl: Kawasaki ZZR600

Re: Alarm

Jakiś czas temu kupiłem i zamontowałem taki alarm:
http://allegro.pl/show_item.php?item=3424633660
Montaż bardzo prosty, wszystko udało się tak zamontować, że bez zdjęcia kilku elementów motocykla nic nie widać (nie napiszę tu oczywiście, gdzie i jak co zamontowałem ) Syrena jest głośna, alarm odcina jeden obwód, więc nawet jak komuś uda się uruchomić moto, to z pilota mogę go zgasić. Alarm nie jest przesadnie czuły, ale reaguje na przechylenie moto np. przy próbie złożenia stopki bocznej. Ponadto reaguje na przekręcenie kluczyka w stacyjce. Dobrą opcją jest funkcja pre-alarmu - czyli jednorazowa ingerencja w pojazd powoduje kilku sekundowe ostrzegania alarmem. Gdy ktoś dalej próbuje coś grzebać - alarm wyje wtedy przez dłuższy czas. Załączenie i wyłączenie alarmu sygnalizowane jest mignięciem kierunkowskazów i dźwiękiem syreny. Jest też opcja zdalnego odpalenia silnika, ale dla mnie to zbędne i nie podłączyłem. No i najfajniejszy bajer, to kluczyk scyzoryk. W zestawie otrzymałem groty surówki - w punkcie dorabiania kluczy dorobili mi je wg oryginalnego kluczyka i mam teraz jeden klucz scyzoryk, w którym jest również pilot do alarmu. IMO za takie pieniądze warto.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.avilla.pun.pl www.medabots.pun.pl www.hustla.pun.pl www.rodowody.pun.pl www.eternalwinners.pun.pl