Ogłoszenie

Zachęcamy do aktywnego udziału w życiu forum.


#1 2014-06-03 20:25:24

 piterct

Użytkownik

Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2014-06-01
Posty: 24
Punktów :   
Motocykl: kawasaki zr750c
WWW

podcisnienie zr750c

Witam.
POtrzebuje pomocy odnoscie wezykow podcisnieniowych w zephyr zr750c 1994, problem polega na tym iz motocykl jezdzi wsio ok ale patrzac na rysunki serwisowe to w moim brakuje jakiegos filtra (carnister) separatora czy cos podobnego

u mnie gazniki skrajne sa połaczone jednym  wezykiem zas 2 wewnetrzne gazniki  tez ale na koncu jet 3nik i wezyk idzie do kranika w zbiorniku.        z pomiedzy gaznikow wychodza 2 wezyki i ida pod rame i nie sa niczym zakonczone.

a od baku wychodza jeden wezyk od plywaka a 2 przyczepiony jest do krucca z tylu baku i obydwa ida po ramie do dolu motocykla i nie sa niczym zakonczone.
czy tam powinno to wygladac?

jesli ktos mogły walnac fote i podeslac bylbym wdzieczny, poniewaz pan z niemiec wydaje mi sie ze troszke pomieszal tam i uwdzie

a i czasami jest problem z dosciem paliwa ale jak przechyle go w lewo i chwile zakrece rozruchem zapala i znow jedzie i wyglada to tak jak by nie mogl przelac z komory do komory.

wiem troche namieszalem ale moze ktos wyczai o co mi chodzilo.

Offline

 

#2 2014-06-04 10:31:58

 JONy

Srebrny Zlotowicz

Skąd: Magnuszew
Zarejestrowany: 2012-06-15
Posty: 936
Punktów :   14 
Motocykl: 550,750,1100,ZR7...były

Re: podcisnienie zr750c

Ogólnie nieźle. Tylko zamiast łączyć wężykiem dwa skrajne gaziory można te wystające krućce zablokować kapturkami. Ten do kranika jest prawidłowo-kranik jest podciśnieniowy. Inaczej nie puści paliwa.I właściwie to nie jest istotne do którego gaziora jest podłączony.

Te dwa węzyki pomiędzy gaziorami co idą w dół maja być "wolne" - są to przelewy z komory pływakowej.
Nie powinno się nigdy z nich lać paliwo inaczej masz zaworki iglicowe do roboty.

Wężyk który idzie do tyłu moto z pod baku to jest odprowadzenie rozlanego paliwa z pod korka podczas tankowania.

Filterek jest w kraniku + taki podobny jak od "malucha" na przewodzie paliwowym.


to nie prędkość zabija.... tylko nagłe zatrzymanie..

Offline

 

#3 2014-06-05 21:12:42

 piterct

Użytkownik

Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2014-06-01
Posty: 24
Punktów :   
Motocykl: kawasaki zr750c
WWW

Re: podcisnienie zr750c

dzieki za odpowiedz. wszystko podłaczone i dziala poprawnie.  teraz musze wstawic na synchro gaznikow tylko niewiem gdzie w toruniu zrobia to dobrze i tanio. w sobote wymieniam sprzeglo samemu ostatnia naprawa w moto na ten sezon.

Offline

 

#4 2014-06-05 21:47:22

woyas

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-06
Posty: 348
Punktów :   
Motocykl: zephyr 550

Re: podcisnienie zr750c

Mi synchro robił kolo, który robił kiedyś  w Wilmacie nie pamiętam ile wziął. Mogę Ci podesłać namiar.


Moja racja jest najmojsza

Offline

 

#5 2014-06-06 06:10:20

 piterct

Użytkownik

Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2014-06-01
Posty: 24
Punktów :   
Motocykl: kawasaki zr750c
WWW

Re: podcisnienie zr750c

Poprosze na priv numerek.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.x-gaming.pun.pl www.shinnobiword.pun.pl www.vipshow.pun.pl www.diamentowy-serwer.pun.pl www.krejzolandiaa.pun.pl