Ogłoszenie

Zachęcamy do aktywnego udziału w życiu forum.


#1 2014-06-11 14:14:54

 mar33cki

Srebrny Zlotowicz                       Administrator

Skąd: Oleśnica
Zarejestrowany: 2012-09-05
Posty: 2231
Punktów :   16 
Motocykl: FZS 1000 Fazer

tylny błotnik

nie wiem jak się to fachowo nazywa, ale niektóre motocykle mają dodatkowy błotnik nad tylnym kołem jak np
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTU6rVYuakOTPfWvT1O0dyd3thSOIpZqUdgk5HgIhIcOV3-wW8c   http://img04-otomoto.sogastatic.pl/M3552268_17.jpg
w sumie fajnie to wygląda i może dzięki temu się tak nie chlapie w jeździe w deszczu, jakieś pomysły jak i z czego go zrobić?


1. Nie jeździć szybciej od swojego Anioła Stróża!!!
2. Uważać na samobójczo podlatujące ptactwo...
3. Tyle razy kontrolowanie i własnochętnie wsiąść i zsiąść z moto...
aktualny stan Mustanga

Offline

 

#2 2014-06-11 14:25:59

 PalaszD

Platynowy Zlotowicz                      Administrator

1040198
Call me!
Skąd: Września
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 6449
Punktów :   40 
Motocykl: ZR1100, GTR1400, Ogar200
WWW

Re: tylny błotnik

te błotniczki upodobali sobie francuzi - tam prawie wszystkie sprzęty to mają...
jest to dobra sprawa bo nie wali piachem w trakcie deszczu i nawet fajnie wygląda...
to jest oczywiście akcesorium więc musisz szukac na allegro lub e-bay i innych podobnych serwisach...
na pewno jest to element nie tylko ozdobny, ale i funkcjonalny


Kawasaki Zephyr - jedyny słuszny

Offline

 

#3 2014-06-11 15:56:29

 Jachoo

Platynowy Zlotowicz                      Administrator

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2013-03-12
Posty: 2629
Punktów :   27 
Motocykl: ZR750 Husarya

Re: tylny błotnik

Zamontowałem sobie taki błotniczek w ZX6R po tym jak gdzieś na trasie zgubiłem osłonę łańcucha. Na allegro nowy błotnik odlewany razem z osłoną łańcucha (z żywicy epoksydowej i włókna szklanego) dedykowany do modelu kosztował mniej niż wołali za oryginalne używane osłony.
Jeśli chodzi o funkcjonalność to pod spodem motocykla było czyściej jednak podczas jazdy po mokrej drodze nogawki przy butach i tak miałem mokre. Ale napewno nie żałowałem zakupu.


__________________________________________________________________________________________

Wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście ważne pytanie: Co lubię w życiu robić? ...
... A potem zacznij to robić.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sitegothic.pun.pl www.saifirani.pun.pl www.envoysofsky.pun.pl www.wszystkonatelefon.pun.pl www.avatar2009.pun.pl