Ogłoszenie

Zachęcamy do aktywnego udziału w życiu forum.


#1 2014-11-22 22:51:17

 marco122

Użytkownik

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2013-07-04
Posty: 92
Punktów :   

problem z membraną w gaźniku

Witam , . Panowie pomóżcie bo już nie mam cierpliwosci. Postanowiłem sobie wyczyścić gaźniory , wszystkoładnie pieknie , umyte przedmuchane , no ale , podczas składania i wkładania membrany w jednym z gaźnków okazało sie ze jakaś chyba za duza, .. No lae jak to możliwe skoro ja  z tego samego miejsca wyjołem , i nie moge jej teraz osadzić, Udało mi sie  delikatnie srubokrętem wcisnac i szybko klapke nałożyć ale pewności niemam czy dobrze leży,. Sorki czy ktoś miał już z was taki przypadek , może ma jakiś sposób na włożenie , czy jest to możliwe że ona sie rozciagneła w ten sposób że jest wieksza po okręgu . ??, Bardzo dziękuję za jaką kolwiek podpowiedz ....

Offline

 

#2 2014-11-24 20:27:15

 marco122

Użytkownik

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2013-07-04
Posty: 92
Punktów :   

Re: problem z membraną w gaźniku

Udało się. Pomogła reanimacja membrany przy użyciu zamrażarki , trochę ją skurczyło po 2 godzinnym leżakowaniu . W ten sposób można było ją założyć bez obaw o przycięcie krawędzi. Jak ktoś doświadczy podobnego problemu, może mu się przyda ten opis .  pozdro .... :-)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pwf-online.pun.pl www.glatorianie.pun.pl www.osm.pun.pl www.4girls.pun.pl www.konskie.pun.pl