Ogłoszenie

Zachęcamy do aktywnego udziału w życiu forum.


#16 2015-05-11 11:23:32

 Jachoo

Platynowy Zlotowicz                      Administrator

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2013-03-12
Posty: 2628
Punktów :   27 
Motocykl: ZR750 Husarya

Re: Brak prądu? Gdzie go szukać? Hilfe

Dzięki chłopaki za pomocną dłoń, jednak udało mi się wczoraj w nocy zażegnać problem. Najbliżej usterki był PabloEOP ponieważ powodem okazała się przetarta otulina cienkiego przewodu wychodzącego z przekaźnika rozrusznika, który zetknął się z masą. Może nie przy kostce a mniej więcej na 1/3 jego długości ale to jednak ten kabel. Na tym odcinku nie występuje żaden bezpiecznik i aż dziwne że nic się nie usmażyło. Szkoda tylko że dla takiej pierdoły musiałem ponownie rozłożyć moto niemal do gołej ramy, bo tylko tak mogłem uzyskać dojście do wszystkich kabli które żmudnie przeglądałem centymetr po centymetrze. Najważniejsze jednak że Zephyr znowu ożył tak więc teraz pozostaje rozwiązać problem spadku ciśnienia oleju i można pomykać na zlot


__________________________________________________________________________________________

Wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście ważne pytanie: Co lubię w życiu robić? ...
... A potem zacznij to robić.

Offline

 

#17 2015-05-11 11:49:00

 PalaszD

Platynowy Zlotowicz                      Administrator

1040198
Call me!
Skąd: Września
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 6447
Punktów :   40 
Motocykl: ZR1100, GTR1400, Ogar200
WWW

Re: Brak prądu? Gdzie go szukać? Hilfe

Jest okazja, aby napić się piwka z Pablo


Kawasaki Zephyr - jedyny słuszny

Offline

 

#18 2015-05-11 12:37:20

 Jachoo

Platynowy Zlotowicz                      Administrator

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2013-03-12
Posty: 2628
Punktów :   27 
Motocykl: ZR750 Husarya

Re: Brak prądu? Gdzie go szukać? Hilfe

Oj tak!!! (wirtualne już pękło a prawdziwe będzie w weekend). Tym bardziej że mamy do obgadania temat swapu silnika


__________________________________________________________________________________________

Wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście ważne pytanie: Co lubię w życiu robić? ...
... A potem zacznij to robić.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vipshow.pun.pl www.diamentowy-serwer.pun.pl www.fretki.pun.pl www.x-gaming.pun.pl www.krejzolandiaa.pun.pl