Ogłoszenie

Zachęcamy do aktywnego udziału w życiu forum.


#16 2017-07-03 20:32:25

tina

Zlotowicz

Skąd: Wejherowo
Zarejestrowany: 2015-12-26
Posty: 528
Punktów :   
Motocykl: ZR750, CBR600RR

Re: Problem z odpaleniem....

crazyduck napisał:

to aku dada zrobiło jak masz kable spróbuj od samochodu z tym , że od moto odłącz aku

Belor nie moze sie pogodzic z tym , ze jego aku dada zrobilo )

Offline

 

#17 2017-07-03 20:59:51

 belor

Srebrny Zlotowicz

Skąd: KrK
Zarejestrowany: 2015-02-01
Posty: 229
Punktów :   
Motocykl: 550 Zefirków
WWW

Re: Problem z odpaleniem....

Panowie właśnie był u mnie Borknagar, zrobiliśmy testy i sprawa jest jasna. Przekaźnik dobry - aku padł jak mówiliście.
Więc rację mieliście a Przemkowi wielki bronek za pomoc.
Co do przekaźnika, to kupiłem bo na alle był jeden za 29 zł, a nowe za 160 więc tak na wszelki wypadek, jak się okazało niepotrzebnie.
Rzeczywiście trudno mi było uwierzyć, że padł aku, bo to Bosch który do tej pory trzymał tak, że po zimie nie musiałem go nawet ładować, a tu nagle zonk.
Dzięki wszystkim za pomoc!

Offline

 

#18 2017-07-03 21:37:30

crazyduck

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-30
Posty: 263
Punktów :   

Re: Problem z odpaleniem....

JACHOO napisał:

Dlaczego kupowałeś nowy przekaźnik nie sprawdzając najpierw aku jak ci radziliśmy? Problem z ponownym naładowaniem akumulatora to oznaka że już czas na jego zmianę.

Czasem dlatego wchodzę na forum czytam posty i czekam na rozwój sytuacji...chcesz dobrze radzisz a i tak ktoś robi po swojemu więc lepiej czasem milczeć, to tylko akumulator kupisz drugi i jazda

Offline

 

#19 2017-07-03 21:47:28

 belor

Srebrny Zlotowicz

Skąd: KrK
Zarejestrowany: 2015-02-01
Posty: 229
Punktów :   
Motocykl: 550 Zefirków
WWW

Re: Problem z odpaleniem....

crazyduck napisał:

JACHOO napisał:

Dlaczego kupowałeś nowy przekaźnik nie sprawdzając najpierw aku jak ci radziliśmy? Problem z ponownym naładowaniem akumulatora to oznaka że już czas na jego zmianę.

Czasem dlatego wchodzę na forum czytam posty i czekam na rozwój sytuacji...chcesz dobrze radzisz a i tak ktoś robi po swojemu więc lepiej czasem milczeć, to tylko akumulator kupisz drugi i jazda

Dokładnie, już zamówiłem.
Co do przekaźnika, to zostanie jako zapasowy albo sprzedam jakby ktoś potrzebował.
Poza tym to oczywiście mea culpa z tym pośpiechem ale człowiek uczy się na błędach.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naszagmina.pun.pl www.sekai-no-okama.pun.pl www.kula.pun.pl www.xiaolinshowdown.pun.pl www.naruto-senpu.pun.pl