Ogłoszenie

Zachęcamy do aktywnego udziału w życiu forum.


#1 2010-10-05 14:55:53

 Doman

Użytkownik

Skąd: Jelenia Góra
Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 635
Punktów :   
Motocykl: ZR550B , Hornet 919

Nie dochodzi paliwo do cylindrów

Tak profilaktycznie zapytam dla pewności .
Mój nowy nabytek stał 5 lat w garażu . Przed kupnem był na czyszczeniu gaźnika , nie wiem czy zbiornik był przez te lata zalany paliwem . Kolega nim przyjechał bez przygód . Na następny dzień chciałem odpalić , zapalił , chodził 2, 3 sekundy i zgasł . Pociekło paliwo z gaźnika , nie wiem skąd bo filtr powietrza był założony . Podejrzewam że brud ze zbiornika zapchał dysze i dlatego pociekło . Wyczyszczę gaźnik jak pogoda pozwoli . Wczoraj nalałem paliwo do cylindrów i zapalił ( gazior brudny ) . Sprawdzałem też iskrę , na moje oko słaba , nawet bardzo . Czy to mogą być przewody czy tylko wilgoć a może cewki ? Chodzi o VN 800A ale nadal Kawasaki Dodam że świece są nowe z lipca NGK bla bla , takie jak serwisówka wskazuje . Filtr powietrza nowy z sierpnia , nie ma filtra paliwa . Po czyszczeniu gaziora założę . I jeszcze jedno , po kręceniu rozrusznikiem świece są suche .

Pozdreaux


Był Ogar 205, dwa Junaki, Varadero, Vulcan. Gdzie zaczyna się pasja , tam kończy się ekonomia .

Offline

 

#2 2010-10-05 16:18:32

 Pudelski7

Zlotowicz                                    Moderator

Skąd: Jasło
Zarejestrowany: 2009-08-30
Posty: 1848
Punktów :   26 
Motocykl: Kawasaki Zephyr 1100

Re: Nie dochodzi paliwo do cylindrów

wyczysc te gazniki tak jak pisales zamontuj filtr paliwa, do tego ja bym zmienil przewody wysokego napiecia i fajki. cewki beda dobre ( albo daja iskre albo nie). wydaje mi sie ze po tych zabiegach sprzet powinien ladnie smigac.


motocykl jest najlepszy, bo zapewnia wspanialy kontakt ze wszystkim.
Doświadcza sie przyrody, smakuje kultury odwiedzanych krajow,
na wlasnej skorze doswiadcza sie kaprysow przyrody, wiatru, deszczu. Przeżycie jest pelniejsze...
http://www.motostat.pl/user_images/7652/icon3.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ohayo-nostale.pun.pl www.ruthles.pun.pl www.forumliterackie.pun.pl www.zzip15.pun.pl www.eurotranspoland.pun.pl