Ogłoszenie

Niestety sezon pomału dobiega końca...sporo z nas jeszcze jeĽdzi...pogoda sprzyja :) a zim± będzie czas na rozmowy na forum i dłubanie przy sprzętach

#91 2018-10-10 15:57:37

tina

Zlotowicz

Sk±d: Wejherowo
Punktów :   
Motocykl: ZR750, CBR600RR

Re: Klocki hamulcowe

tina napisał:

mar33cki napisał:

tina napisał:

Chyba kupie normalne EBC, zanim tarcza w dupe dostanie. Klocek byl dotarty do starej tarczy i do tej tez juz sie dotarl. Chodzi mi o szerokosc pasa styku tarczy z klockiem. Juz szerszy nie bedzie, ten klocek maklanda jest po prostu taki waski.

przecież wymiarowo makland i EBC powinny mieć tę sam± powierzchnię ciern±, czyli styku z tarcz±, a może się jednak te stare klocki jeszcze nie do końca dotarły do nowych tarcz?
swoj± drog± ja bym przy wymianie tarcz założył od razu nowe klocki... tym bardziej, że cena kompletu maklanda na 2 zaciski to ~60zł

Powinny miec ta sama powierzchnie, ale chyba jednak nie maja. Moze makland chcial zaoszczedzic na materiale ? Klocki nie sa stozkowe, to jest cala powierzchcnia materialu klocka jaka pracuje na tarczy.

Zwracam honor. Klocek maklanda byl dotarty do starej tarczy i na nowej nie bral po calosci.... Ogolnie klocek maklanda jest o 1mm wezszy od EBC.

Stopka forum

RSS