Ogłoszenie

Zachęcamy do aktywnego udziału w życiu forum.


#1 2016-08-28 13:09:01

 szparag86

Użytkownik

Skąd: Września
Zarejestrowany: 2015-07-25
Posty: 540
Punktów :   
Motocykl: xj600 94r

Pomoc dzieciom

Witajcie, na forum bobber.pl padła propozycja  przeprowadzenia zbiórki na wyprawke dla potrzebujących dzieci. Czy z zephyr.pun.pl ktoś chciałby się przyłączyć?

Nikt nie potrafił wskazać takiej osoby potrzebującej bezpośrednio u siebie więc zaproponowałam moją znajomą ALicję Bednarczyk z Częstochowy. Prowadzi ona strone Tupuś na facebooku gdzie wspiera chore dzieci. Organizuje zbiórki, koncerty i licytacje. Ala zadeklarowała, że wskaże naprawdę potrzebujące dzieci.
Tupuś:
https://www.facebook.com/TupusCzestochowa/?fref=ts

wątek na bobber.pl (dostęp po zalogowaniu)

http://www.bobber.pl/viewtopic.php?f=4&p=92601#p92601

jeśli wyrazicie chęć pomocy do po wrzuceniu przez Alicję propozycji dzieci do pomocy to przekopiuje informacje tutaj.


„Jeżeli wszystko jest pod kontrolą jedziesz zbyt wolno”
(Sir Stirling Moss)

Offline

 

#2 2016-08-29 09:33:04

 mar33cki

Srebrny Zlotowicz                       Administrator

Skąd: Oleśnica
Zarejestrowany: 2012-09-05
Posty: 2231
Punktów :   16 
Motocykl: FZS 1000 Fazer

Re: Pomoc dzieciom


1. Nie jeździć szybciej od swojego Anioła Stróża!!!
2. Uważać na samobójczo podlatujące ptactwo...
3. Tyle razy kontrolowanie i własnochętnie wsiąść i zsiąść z moto...
aktualny stan Mustanga

Offline

 

#3 2016-08-29 09:37:20

 szparag86

Użytkownik

Skąd: Września
Zarejestrowany: 2015-07-25
Posty: 540
Punktów :   
Motocykl: xj600 94r

Re: Pomoc dzieciom

Powiedzmy, że tak ale z prywatnej inicjatywy


„Jeżeli wszystko jest pod kontrolą jedziesz zbyt wolno”
(Sir Stirling Moss)

Offline

 

#4 2016-09-01 11:34:36

 szparag86

Użytkownik

Skąd: Września
Zarejestrowany: 2015-07-25
Posty: 540
Punktów :   
Motocykl: xj600 94r

Re: Pomoc dzieciom

Jeśli ktoś chętny wspomóc to zapraszam:
Witam wszystkich forumowiczów <hejka>
Dziękuję za przyjęcie mojej skromnej osoby do tego grona i Tomkowi za zaufanie
Jak Tomek wspomniał , Alicja jestem , inni zwą mnie Tupuś poprzez stronę na FB , na której pomagam chorym dzieciom , osobom w trudnych sytuacjach życiowych - link FB : https://www.facebook.com/TupusCzestochowa/
Świetnie że są tacy ludzie jak Wy , którzy pomyśleli o wyprawce szkolnej
Widzę jak wcześniej ktoś zaznaczył że niektóre rodziny nie pałają się zajęciami zarobkowymi a liczą na pieniądze państwa (zasiłki mops itp) Owszem s takie rodziny ale i są okręgi gdzie tej pomocy zbytnio nie ma , więc nie można ludzi wkładać do tego samego worka . Jest wiele rodzin gdzie są chore dzieci i wtedy pracować może tylko jeden rodzic i wierzcie mi że przy jednej pensji , łącznie z tymi państwowymi dodatkami to wszystko jest kroplą w morzu potrzeb
A teraz pomyślcie że czasem tam gdzie jest choroba jedno z rodziców nie wytrzymuje takiego życia i stresu z tym związanego( częściej mężczyzna), opuszcza rodzinę a był jedynym żywicielem , matka zostaje sama . Sama jak palec zająć się dzieckiem które wymaga opieki 24na24 , przy tym ma jeszcze dwójkę dzieci zdrowych którym też trzeba poświęcić czas , zająć się domem, ugotować posiłek i myśleć , myśleć intensywnie z kąt znaleźć pieniążki na utrzymanie dzieci , leki dla chorego , odzież , środki czystości , rachunki związane z utrzymaniem mieszkania no i wyprawić dzieci do szkoły (osiwieć można a tu trzeba funkcjonować i racjonalnie myśleć)
Dobra dosyć tych skwarów , chcę Wam przedstawić taką mamę , mamę która jest niesamowitą osobą , poświęcającą się całym sercem swoim dzieciom , opiekującą się przy okazji całodobowo swoim synem Franiem który choruje na dysplazję oskrzelowo-płucną i wymaga całodobowych obserwacji
Sylwia , bo tak ma na imię mama Franulka nie ma czasu na damskie ploty , na to by nawet napić się kawy ze znajomą , nie dosypia , nie ma pomocy od nikogo by ktoś zajął się Franiem a ona mogła by choć kilka godzinek się zdrzemnąć spokojnie . Strona Frania na FB , gdzie można zapoznać się z choroba chłopca i zmaganiami jego mamy : Franio-kontra dysplazja oskrzelowo-plucna :
https://www.facebook.com/Franio-kontra- … 2/?fref=ts

Prócz Frania jest jeszcze dwójka dzieciaczków ,Maja teraz idzie do zerówki, Wika do 6 klasy .
Potrzeby dziewczynek do szkoły;
- naklejki na książki ok 25 sztuk ,
- pióro na naboje,
- dwa opakowania granatowych naboi ,
- ołówek na minki i 1 opakowanie minek zapasowych,
- 10 sztuk bloków rysunkowych A4 ,
- 5 zeszytów 80 k w grubej okładce w kratkę,
- czarny worek na obuwie,
- strój na wf ( 2 x długie getry na 140 cm wzrostu i 2 razy biała bluzka kr.rękaw na 140 cm )
I brak jeszcze jednego podrecznika : Jutro pójdę w świat 6 może być używana.

Myślę ze tu warto pomoc ,może nawet jakaś słodycz dorzucić dla dzieciaczków <okok>

Chce dodac ze mama jest bardzo skromna osoba , zawsze wzbrania sie przed pomoca , bardzo ambitna i honorowa , nigdy nie prosi ludzi o pieniadze procz okresu podatkowego o 1% dla Franulka a tu na prawde wsparcie jej by sie sprzydalo
Pozdrawiam kochani

i konto do wpłat:

Przelew robimy na:
Bobber Forum Poland
Nr konta: 91 2490 0005 0000 4101 0007 8104

W tytule przelewu nick z forum oraz dopisek " Pomoc, szkolna wyprawka - zephyr.pun".

Jak widzicie nie zbieramy, na żadne cuda tylko podstawowe produkty do szkoły ewentualnie jeśli wystarczy to coś słodkiego.

Ostatnio edytowany przez szparag86 (2016-09-01 11:38:42)


„Jeżeli wszystko jest pod kontrolą jedziesz zbyt wolno”
(Sir Stirling Moss)

Offline

 

#5 2016-12-12 22:52:31

 PalaszD

Platynowy Zlotowicz                      Administrator

1040198
Call me!
Skąd: Września
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 6450
Punktów :   40 
Motocykl: ZR1100, GTR1400, Ogar200
WWW

Re: Pomoc dzieciom

Szparag masz jeszcze jakieś aktualne osoby w potrzebie?


Kawasaki Zephyr - jedyny słuszny

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.filorosi.pun.pl www.zgraja.pun.pl www.siprofit.pun.pl www.metin2cheaty.pun.pl www.ziemsu2012.pun.pl