Ogłoszenie

Zachęcamy do aktywnego udziału w życiu forum.


#31 2012-04-21 18:50:26

 Spike

Użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-05-28
Posty: 26
Punktów :   
Motocykl: Zephyr 550B

Re: Dlaczego się wypieprzył . . . ?

No właśnie. Przechodnie to także plaga. Wyskakują gdzie popadnie. Ostanio prawie puszką wjechałbym w grupkę ludzi, która wyszła zza tramwaju na podwójnej ciągłej.

Jakieś bęcwały w tych autach siedziały, że się nawet nie zatrzymali. Nie wszyscy tacy są na szczęście, jak piszą inni motocykliści. Dobrze, że wolno jechałeś i tylko tyle strat odnotowanych. Szybkiego powrotu do stanu używalności życzę! Tobie jak i maszynie



To teraz ja opiszę swoją głupią przewrotkę. Było to niedługo po zakupie, na pierwszej przejażdżce. Jeździłem powoli po uliczkach. W pewnym momencie nie zauważyłem dość szybko zbliżającego się auta z lewej, dojeżdżającego do osi jezdni. Moja prędkość niemal zerowa ale wystraszyłem się, dałem po heblach i bach. Na dodatek nawierzchnia w tym miejscu okazała się lekko zapiaszczona. Moto upadło na lewo, ja zdążyłem odskoczyć, a osoba w aucie przejechała powoli obok, po czym odjechała. Strat na szczęście żadnych widocznych, poza tym przetarciami, które były już przy zakupie
Dostałem nauczkę, żeby nie hamować na skręcie oraz jeszcze bardziej uważać. Zdziwiłem się natomiast, że olewka kompletna ze strony kierującego. Ludzie w ogródku obok pracowali, spojrzeli się na mnie ale tak jakoś bez poruszenia. Pracowali dalej.

Offline

 

#32 2012-04-21 20:13:25

 Anonymous

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-29
Posty: 727
Punktów :   

Re: Dlaczego się wypieprzył . . . ?

Trzeba jezdzic z tubka ketchupu w kieszeni i jak sie wypierniczy to oblac cos na czerwono wtedy napewno ktos sie rzuci ... zrobic fote

Znieczulica, marazm i flegmatyzm w tych ludziach dzis. Jedynie chyba cudza smierc by pobudzila, eh ...

Offline

 

#33 2012-04-21 20:45:01

 wojt70

Użytkownik

60654302
Zarejestrowany: 2011-05-15
Posty: 518
Punktów :   
Motocykl: Zephyr 550

Re: Dlaczego się wypieprzył . . . ?

ja dzis sobie przypomnialem jak slisko jest po pierwszych kroplach deszczu ,skonczylo sie na slicznym uslizgu ,opony mam jakie mam ale zakres pochylenia skrocil sie niesamowicie,uwazajcie
co do znieczulicy to patrzac na filmiki w rosji juz jest lepiej niz u nas,poza tym zauwazylem ze jak jeden podejdzie  z pomoca to juz dalej idzie,kiepsko jak brakuje zapalnika
http://www.youtube.com/watch?v=aI-Q6lqT … re=related
a tu normalne zachowanie ,no i bajeczna sciezka,no nie dla wszystkich heh

Ostatnio edytowany przez wojt70 (2012-04-21 20:50:02)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.x-gaming.pun.pl www.krejzolandiaa.pun.pl www.shinnobiword.pun.pl www.diamentowy-serwer.pun.pl www.fretki.pun.pl