Ogłoszenie

Idzie jesień, czas grzebania przy naszych motocyklach :)


#1 2013-01-18 09:05:19

 PalaszD

Platynowy Zlotowicz                      Administrator

1040198
Call me!
Skąd: Września
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 6161
Punktów :   39 
Motocykl: ZR1100, GTR1400, Ogar200
WWW

Regulamin wykorzystywania treści forum

W związku z coraz większą akcją marketingową forum wprowadzony zostaje regulamin odnośnie kwestii wykorzystywania treści, projektów, rysunków i zdjęć.

Oznacza to, że wszelkie znaki forumowe, jak logo forum, baner, projekty forumowiczów itd itp są dobrem wspólnym i można je wykorzystywać swobodnie na korzyść innych forumowiczów i zabronione jest pobieranie z tego korzyści materialnych (chyba, że sam autor danego projektu wyrazi na to zgodę)!! To samo dotyczy projektów zgłaszanych do konkursów bądź projektów mających promować forum.

zakaz kopiowania! wzory chronione prawem autorskim

Nota prawna:

Przedmiotem prawa autorskiego jest każdy przejaw działalności twórczej o indywidualnym charakterze, ustalony w jakiejkolwiek postaci, niezależnie od wartości, przeznaczenia i sposobu wyrażenia" - stwierdza w artykule pierwszym ustawa z dnia 04 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz. 83). W art. 1 ust. 2 ustawy, przedmiot prawa autorskiego doprecyzowano, zaznaczając, iż: w szczególności przedmiotem prawa autorskiego są utwory: - wyrażone słowem, symbolami matematycznymi, znakami graficznymi (literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne oraz programy komputerowe), - plastyczne, - fotograficzne, - lutnicze, - wzornictwa przemysłowego, - architektoniczne, architektoniczno-urbanistyczne i urbanistyczne, - muzyczne i słowno-muzyczne, - sceniczne, sceniczno-muzyczne, choreograficzne i pantomimiczne, audiowizualne (w tym wizualne i audialne).

Ostatnio edytowany przez PalaszD (2013-01-18 09:16:33)


Kawasaki Zephyr - jedyny słuszny

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.niepokorni.pun.pl www.klanfreestyle.pun.pl www.ofdr.pun.pl www.lionking-rpg.pun.pl www.poloniawroclaw.pun.pl